Biz Kimiz?

Nesa Ortopedi ismi günümüzde, Protez, Ortez, Ayak Sağlığı Ürünleri, Rehabilitasyon Cihazları, Korse ve bir çok farklı ortopedik üründen oluşan geniş bir yelpazeyi simgelemektedir. Dünyadaki gelişimi yakından takip ederek ürün çeşidini sürekli arttıran Nesa Ortopedi 1976'dan günümüze süregelen kalite prensibi ile kendi alanında lider sağlık ürünleri firması olmanın gururunu yaşamaktadır.

Nesa Ortopedi sağlık ürünleri ürettiğinin bilicinde olarak bünyesinde deneyimli ve profesyonel personeller bulundurmaktadır. Çağdaş Teknolojinin sunmuş olduğu olanakları deneyimli kadrosuyla en iyi şekilde kullanarak kaliteli ortopedi ürünleri üretimine devam etmektedir.

Nesa Ortopedi ürünleri ile ilgili aradığınız tüm bilgilerin internet sitesi aracılığıyla sizlere sunulması amaçlanmıştır....

Vizyonumuz

Nesa Ortopedi, Tıp uzmanları için basit, yaratıcı ve kapsamlı ürün çözümleri sunmak ve hasta için maksimum performans, güvenlik ve güvenilirlik garantisi vermektir.

Misyonumuz

Nesa Ortopedi, Türkiye'nin en güvenilir ve saygın ortopedi şirketi olmayı taahhüt eder. Bunu dürüstlük, sosyal ve çevresel sorumluluklarına saygı duyarak yapıyoruz. Amaç, birinci sınıf ürün , araştırma ve geliştirmeye yapılan büyük yatırımlar ile inovasyona bağlı kalıyoruz. Tüm dünyada gelişen tedavi teknolojisine ve hastaların yaşamlarını iyileştirmeye en çok önem verenlerle işbirliği yapmaya devam edeceğiz.

Kalite
100%
İşcilik
100%
Tasarım
100%
Uyumluluk
100%

0
0
0
0