Biz Kimiz?

Sektörümüzde en yüksek standartları yakaladığımız ve 1976’dan günümüze 10 bin + mutlu müşteri/danışan tecrübesi için gurur duygusuyla motive oluyoruz. Öğrenme ve büyüme tutkusunun kusursuzluğun anahtarı olduğu inancıyla, inisiyatif alıyor ve kalitemizi, sağlık hizmetimizi sürekli geliştirmeye çabalıyoruz. Kendimizi hedeflerimiz doğrultusunda hevesle, sonsuz ve azimli bir ivedilik içinde, muzaffer bir edayla ilerlemeye adadık.

Nesa Ortopedi Protez ve Ortez uzuv çözümleri konusunda günümüzde ; 10.000’in üzerinde hastaya klinik çözüm sunan uzman Yurt içi ve Yurt dışı eğitimli kadrosu ile bir protez kliniğidir. 1976 yılında kurulan kliniğimiz, İstanbul’da Anadolu Yakası Kadıköy, Avrupa Yakası Şişli, Tekirdağ ve İzmit’te faaliyet göstermekte olup dünyanın birçok ülkesinden hasta kabul etmektedir.

Gelecek dönemde bir amputasyon olacağınızı bir süredir biliyor olabilirsiniz. Bu bilgiye katlanmak çok zor olsa da hayatınızın bu zor aşamasında tek başınıza değilsiniz. Klinik ekibimiz sizi destekleyecek soru ve sorunlarınıza açık olacaktır. ‘’ Size uygun En iyi Protezler hakkında bilgi almak için Bizimle Harekete Geçin’’

Nesa Klinik olarak Hastalarımıza ve birbirimizle yaptığımız tüm işlerde dürüst, açık sözlü ve ahlaklıyız. Karşılıklı güven inşa etmeye çalışıyor ve işimizi yönlendiren yasalara, yalnızca yasal yükümlülüğümüz olduğu için değil, aynı zamanda doğru olanı yapmak için uyuyoruz.

Sürekli Hastalarımıza değer katan ileri teknoloji Protez ve Ortez çözümleri arıyoruz. Bu çözümleri geliştirirken, Uzman Klinik ekibimizde yaratıcılığı, stratejik düşünceyi ve ısrarcılığı destekliyoruz. Mevcut süreçleri uyarlamanın yanı sıra araştırma ve geliştirmeyle sürekli ilerlemeye çalışıyoruz.

Bireysel ve şirket olarak, performansımızla ilgili tüm sorumluluğu üstleniyor ve ister Klinikte, isterse laboratuvarda iş ürünlerimizin mülkiyetini alıyoruz. Yaptığımız işte nihai sonuçla ilgili sorumluluğu üstleniyoruz ve performansımızın iş arkadaşlarımızın, hastalarımızın ve kliniğimizin başarısı üzerinde doğrudan etkisi olduğunun bilincindeyiz.

İşbirliği çabasının sınırsız olanaklar sağladığına inanıyoruz. Ortak hedeflerimizi kişisel çıkarlarımızın önüne koyarak kusursuzluğa ulaşıyoruz. Birbirimizi motive ve teşvik ediyo, .1976’dan günümüze edindiğimiz tecrübe ve disiplinlerden gelen ekip arkadaşları arasında anlamlı işbirliğini destekliyoruz. Bireysel farklılıklara saygı duyuyor, çeşitliliğe değer veriyor ve bilgilerimizi tüm şirketle paylaşıp klinik anlamda geliştiriyoruz.

Tüm Hastalarımızın itibarına, kıymetine ve yaratıcı potansiyeline inanıyoruz. Klinik anlamda alanında 23+ uzman ekiplerle iş birliği içerisinde olup ampute bireyler için protez ortez çözümleri sunuyoruz.

Sektörümüzün 1976’dan günümüze global liderlerinden olmanın gururunu yaşıyoruz. Hem şirket hem de birey olarak sürekli yaptığımız işte en iyi olmaya çabalıyoruz. Yetkinlik, güven ve beklentileri aşma tutkusu gibi kişisel liderlik niteliklerine kucak açıyor ve hastalarımıza da aynısını yapmaları için ilham veriyoruz. Hastalarımıza Protez ve Ortez çözümlerini ve hizmetlerini en yüksek kalitede sunuyoruz.

Kendimizi Kliniğimize bağlı hissediyor, bağlılığımızı ve adanmışlığımızı hastalarımıza ve birbirimize gösteriyoruz. Aklımızı cömertçe paylaşıyor, uzman ekip arkadaşlarımıza en iyi tavsiyelerimizi ve desteklerimizi sağlıyoruz. Sorunları açıklık ve samimiyetle çözüyoruz. Nesa Ortopedi Klinik parçası olmaktan gurur duyuyor ve bunu kişisel olarak önemsiyoruz. Hepimizin burada en uzak hedef için birlikte olduğumuza inanıyoruz.

Yeniliğe değer veriyor ve tüm düzeylerde sektörümüzde olan gelişmeleri takip ediyoruz. Yurt içi Yurt dışı kongrelerde eğitimlere katılıp tecrübelerimizi paylaşıyor ve eşzamanlı bilgilerimizi güncelliyoruz. Amacımız çok basit; hem içeriden hem de dışarıdan her hastamıza, tartışılmaz kalitede ürün ve hizmetleri hatasız, zamanında ve her zaman sunabilmek. Faaliyetlerimizi, müşterilerimize kattığımız değeri geliştirmek ve en üst düzeye çıkarmak için düzenliyoruz. Hastalarımızın ihtiyaçlarını öngörerek, gereksinimlerinden fazlasını vererek sürekli birlikte gelişmeyi hedefliyoruz.

0
0
0
0